8 Olszewski Oskar
24.05.2014 # 39
3.liga
PKT8
ZB13
AS3
PRZ1
BL0
STR2
FL2
MIN40
Za 2 4/10 40%
Za 3 0/1 0%
Za 1 0/3 0%
04.05.2014 # 39
3.liga
PKT28
ZB19
AS7
PRZ1
BL0
STR4
FL1
MIN40
Za 2 12/15 80%
Za 3 1/2 50%
Za 1 1/4 25%
05.04.2014 # 39
3.liga
PKT10
ZB5
AS1
PRZ3
BL1
STR4
FL2
MIN41
Za 2 3/7 43%
Za 3 0/3 0%
Za 1 4/6 67%
08.03.2014 # 39
3.liga
PKT25
ZB10
AS4
PRZ3
BL0
STR6
FL0
MIN40
Za 2 11/17 65%
Za 3 0/1 0%
Za 1 3/4 75%
26.01.2014 # 38
3.liga
PKT11
ZB7
AS2
PRZ0
BL0
STR1
FL5
MIN42
Za 2 3/7 43%
Za 3 0/0 –
Za 1 5/10 50%
25.01.2014 # 38
3.liga
PKT20
ZB13
AS1
PRZ0
BL1
STR3
FL3
MIN40
Za 2 7/14 50%
Za 3 0/1 0%
Za 1 6/8 75%
05.01.2014 # 38
3.liga
PKT27
ZB5
AS1
PRZ1
BL0
STR1
FL2
MIN40
Za 2 7/11 64%
Za 3 3/3 100%
Za 1 4/6 67%
15.12.2013 # 38
3.liga
PKT14
ZB8
AS2
PRZ1
BL1
STR4
FL0
MIN39
Za 2 6/14 43%
Za 3 0/0 –
Za 1 2/2 100%
30.11.2013 # 38
3.liga
PKT21
ZB8
AS0
PRZ0
BL0
STR2
FL1
MIN40
Za 2 5/8 63%
Za 3 1/3 33%
Za 1 8/14 57%
19.10.2013 # 38
3.liga
PKT18
ZB12
AS1
PRZ0
BL0
STR3
FL2
MIN40
Za 2 8/13 62%
Za 3 0/1 0%
Za 1 2/6 33%
05.10.2013 # 38
3.liga
PKT20
ZB7
AS2
PRZ3
BL1
STR2
FL0
MIN34
Za 2 7/15 47%
Za 3 1/1 100%
Za 1 3/5 60%
| Data | Mecz | Wynik | Faza | Min | Pkt | Zb | As | Prz | Bl | Str | Fl | Za 2 | Za 3 | Za 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2014 #39 | W vs 2Hills Basket II B-Ball Styl Dzier | 55 : 36 | Grupowy 3.liga | 40 | 8 | 13 4+9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4/1040% | 0/10% | 0/30% |
| 04.05.2014 #39 | W vs KFV Galaxy B-Ball Styl Dzier | 78 : 26 | Grupowy 3.liga | 40 | 28 | 19 5+14 | 7 | 1 | 0 | 4 | 1 | 12/1580% | 1/250% | 1/425% |
| 05.04.2014 #39 | P vs Benefix B-Ball Styl Dzier | 58 : 64 | Grupowy 3.liga | 41 | 10 | 5 3+2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 | 3/743% | 0/30% | 4/667% |
| 08.03.2014 #39 | W vs Złomy B-Ball Styl Dzier | 65 : 43 | Grupowy 3.liga | 40 | 25 | 10 3+7 | 4 | 3 | 0 | 6 | 0 | 11/1765% | 0/10% | 3/475% |
| 26.01.2014 #38 | P vs RKL B-Ball Styl Dzier | 53 : 57 | Barażowy, 1/2 3.liga | 42 | 11 | 7 2+5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 3/743% | 0/0– | 5/1050% |
| 25.01.2014 #38 | W vs Łobuzersi B-Ball Styl Dzier | 64 : 48 | Barażowy, 1/4 3.liga | 40 | 20 | 13 6+7 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7/1450% | 0/10% | 6/875% |
| 05.01.2014 #38 | W vs OSiR Środa Śl. B-Ball Styl Dzier | 62 : 40 | Grupowy 3.liga | 40 | 27 | 5 1+4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7/1164% | 3/3100% | 4/667% |
| 15.12.2013 #38 | P vs Mientkie Puszki B-Ball Styl Dzier | 50 : 53 | Grupowy 3.liga | 39 | 14 | 8 3+5 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6/1443% | 0/0– | 2/2100% |
| 30.11.2013 #38 | W vs Napalm B-Ball Styl Dzier | 55 : 36 | Grupowy 3.liga | 40 | 21 | 8 4+4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5/863% | 1/333% | 8/1457% |
| 19.10.2013 #38 | W vs Barmani B-Ball Styl Dzier | 58 : 40 | Grupowy 3.liga | 40 | 18 | 12 5+7 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8/1362% | 0/10% | 2/633% |
| 05.10.2013 #38 | W vs Promilki B-Ball Styl Dzier | 93 : 32 | Grupowy 3.liga | 34 | 20 | 7 4+3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7/1547% | 1/1100% | 3/560% |
| Średnio w meczu 11 meczów | 39.6 | 18.4 | 9.7 | 2.2 | 1.2 | 0.4 | 2.9 | 1.6 | 56%73/131 | 38%6/16 | 56%38/68 | |||