Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 1, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.02.12
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 1, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.02.12

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
Cosmodisc 16 0 11 8 14 15 0 48 5 3 x
Oporów Team 15 0 15 11 8 16 0 50 9 11 x

Cosmodisc

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Rulkowski Dawid 11 tak Śro 194 44 36 3 / 8 38% - - 6 / 6 100% 3 5 8 - - - - - 1 12
Balcerzak Mariusz 6 tak Obr 183 45 36 2 / 6 33% - - - - - 1 1 - - 2 1 4 5 4
Omański Jacek 2 tak Skr 188 45 43 3 / 5 60% 0 / 2 0% 5 / 6 83% - 8 8 1 - 3 3 1 3 11
Kwaťniak Adrian 1 tak Obr 178 33 21 1 / 2 50% 1 / 5 20% 2 / 2 100% - - - - - 2 - 1 1 7
Wierzchowski Jakub 17 tak Obr 181 27 40 2 / 6 33% 1 / 3 33% 0 / 2 0% - 2 2 - 1 1 1 3 2 7
Wilkosz Przemysław 14 nie Skr 182 50 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
Domagała Łukasz 5 nie Obr 178 38 22 0 / 2 0% - - - - 1 - 1 - - - - - 1 -
Deleżyński Rafał 12 nie Skr 192 42 19 0 / 3 0% 1 / 4 25% 2 / 2 100% 1 3 4 - - - - - 1 5
Żórawski Dariusz 34 nie Skr 186 38 16 1 / 2 50% 0 / 1 0% - - - 1 1 - - - - - 2 2
Krzysztof Kisiel 9 NIE Skr 178 45 nie zgłoszony do meczu
Batbayar Elbegjargal 3 NIE Obr 170 39 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 40 240 12 / 34 35% 3 / 15 20% 15 / 18 83% 5 20 25 8 5 9 16 48

Oporów Team

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Kuryłek Zbigniew 28 tak Skr 193 40 42 9 / 14 64% 1 / 5 20% 0 / 2 0% - 4 4 - - 1 2 1 2 21
Trela Bartosz 3 tak Skr 193 44 29 1 / 2 50% - - 3 / 5 60% 1 2 3 - - - 1 6 6 5
Szablicki Arkadiusz 17 tak Obr 187 45 26 0 / 1 0% 0 / 1 0% - - 2 - 2 - - - - - - -
Chromicz Krzysztof 9 tak Śro 196 39 31 2 / 3 67% - - 2 / 2 100% 2 6 8 - - 3 - 1 - 6
Vysotskyi Vadym 1 tak Skr 195 34 22 - - 1 / 3 33% 2 / 2 100% - 2 2 - - 1 3 2 2 5
Dyjakon Arkadiusz 42 nie Skr 189 50 26 0 / 1 0% 1 / 7 14% - - - 3 3 - - - - 1 - 3
Krawczyk Arkadiusz 71 nie Obr 182 43 13 2 / 3 67% 0 / 1 0% - - - - - - - 1 - 1 1 4
Wyrzykowski Wojciech 35 nie Skr 191 43 28 1 / 4 25% 0 / 2 0% - - - 6 6 - - 1 - 2 2 2
Grochowski Eric 7 nie Skr 194 21 23 0 / 1 0% 1 / 3 33% 1 / 2 50% - 1 1 - 1 - 2 - 2 4
Podsumowanie - - - - 40 240 15 / 29 52% 4 / 22 18% 8 / 13 62% 5 24 29 7 8 14 15 50

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 06:49
  • Godzina zakończenia: 08:15
  • ID: 14689
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 18:49
  • Godzina zakończenia: 20:15
  • ID: 14689
  • Sędzia główny: W. Wilczyński
  • Sędzia pomocniczy: S. Świtalski
  • Sekretarz: J. Peltz

Partnerzy