Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: 1/2 Play-off
  • Kolejka: 19, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.06.03
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: 1/2 Play-off
  • Kolejka: 19, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.06.03

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
PSŻ Żmigród 16 0 12 19 18 16 0 65 4 6 x
Power Rangers 24 0 10 24 19 8 0 61 11 8 x

PSŻ Żmigród

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Boczanowski Krzysztof 3 tak Obr 178 42 39 6 / 8 75% 0 / 3 0% - - 1 2 3 - - 2 - - - 12
Wroński Aleksander 41 tak Skr 187 43 20 0 / 1 0% 0 / 3 0% - - - 5 5 - - - 1 - 1 -
Skaczyło Rafał 10 tak Skr 184 36 31 1 / 2 50% - - - - 2 1 3 - - 3 2 3 3 2
Sołtysiak Paweł 33 tak Skr 192 36 44 6 / 10 60% 2 / 5 40% 10 / 20 50% - 1 1 - 1 1 2 2 4 28
Cichosz Mateusz 13 tak Skr 185 33 33 - - 0 / 1 0% - - 1 3 4 - - 2 1 1 1 -
Rozlazły Krzysztof 15 nie Skr 193 40 18 3 / 4 75% 0 / 3 0% 5 / 5 100% 2 2 4 - - - 1 - 2 11
Krupa Piotr 8 nie Obr 183 39 22 - - - - - - 1 1 2 - - 1 - - 3 -
Adamowicz Grzegorz 6 nie Obr 172 36 25 2 / 4 50% 1 / 5 20% 5 / 9 56% 1 2 3 - - - 2 4 2 12
Rafał Lisiecki 8 NIE Skr 185 41 nie zgłoszony do meczu
Michał Przyślak 34 NIE Skr 193 30 nie zgłoszony do meczu
Grzegorz Piaskowski 77 NIE Obr 180 42 nie zgłoszony do meczu
Grzegorz Uram 7 NIE Obr 180 39 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 38 232 18 / 29 62% 3 / 20 15% 20 / 34 59% 8 17 25 9 9 10 16 65

Power Rangers

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Rabiega Bartłomiej 21 tak Obr 182 38 25 1 / 3 33% - - 1 / 2 50% 1 1 2 - - 1 1 1 3 3
Kraszewski Michał 10 tak Obr 187 38 40 6 / 11 55% 2 / 11 18% 6 / 7 86% - 4 4 - 2 4 3 4 4 24
Oborzyński Piotr 31 tak Obr 178 37 23 0 / 3 0% 1 / 3 33% 1 / 2 50% 1 1 2 - - - - - 1 4
Zabłocki Sebastian 91 tak Śro 202 37 25 - - 2 / 6 33% 2 / 2 100% - 6 6 1 - - 1 - 3 8
Szymerowski Karol 2 tak Obr 180 34 27 2 / 2 100% 0 / 1 0% 0 / 2 0% - 2 2 - - - 2 - 1 4
Siekierzycki Sebastian 13 nie Śro 198 39 24 1 / 2 50% - - 1 / 2 50% 3 1 4 - - 1 - 1 3 3
Komański Maciej 47 nie Obr 185 39 21 0 / 1 0% 0 / 1 0% - - 1 1 2 - - 1 2 1 1 -
Rojek Kamil 55 nie Obr 186 28 32 2 / 5 40% 1 / 2 50% 6 / 8 75% 1 1 2 - - 3 - - 3 13
Polaszek Juliusz 41 nie Skr 192 27 15 1 / 5 20% - - - - 1 2 3 - - - 2 - 5 2
Tomasz Ewertowski 5 NIE Skr 184 36 nie zgłoszony do meczu
Dong Pyo Hong 75 NIE Obr 182 30 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 35 232 13 / 32 41% 6 / 24 25% 17 / 25 68% 8 19 27 10 11 7 24 61

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 07:53
  • Godzina zakończenia: 09:19
  • ID: 14732
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 19:53
  • Godzina zakończenia: 21:19
  • ID: 14732
  • Sędzia główny: R. Osika
  • Sędzia pomocniczy: A. Żybura
  • Sekretarz: V. Romaniuk

Partnerzy